مگر می‌شود با رای اکثریت به جنگ با حکم خدا رفت؟/22 بهمن بدون عاشورا بی‌مفهوم است

habibiدبیرکل حزب موتلفه با اشاره به اینکه ما با رای مردم و اکثریت مشکلی نداریم، گفت: مگر می‌شود با رای اکثریت به جنگ با حکم خدا رفت؟ مجلس انگلستان با اکثریت تصویب می‌کند که ازدواج همجنس‌گرایان آزاد است، آیا می‌توان آن را پذیرفت؟

 

ادامه مطلب ...

حق نداریم شأن جمهوری اسلامی را زیرپا بگذاریم

rezaeeخبرگزاری فارس: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هر کدام از صندلی‌هایی که ما دولتمردان بر روی آن می‌نشینیم به بهای خون هزاران شهید تثبیت شده و حق نداریم در مقابل این همه چشم و رسانه، شأن جمهوری اسلامی را زیرپا بگذاریم.

 

ادامه مطلب ...

از انتقاد به سیاست‌های اقتصادی و سیاسی تا تمرین خط در کلاه فرنگی

poormohammadiخبرگزاری فارس: رئیس سازمان بازرسی کل کشور با وجود بیان نقاط قوت کشور در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی، به برخی از سیاست‌های اقتصادی و سیاسی کشور انتقاد جدی کرد.

 

ادامه مطلب ...

عدم اطاعت از رهبری برخلاف مصالح کشور است/ مسئولان گرانی و تورم را مهار کنند

dorriقم - خبرگزاری مهر: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: عدم اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب بر خلاف مصالح کشور است و مسئولان باید تلاش کنند تا از مسائل حاشیه‌ای دوری کنند.

ادامه مطلب ...

ریاست جمهوری دست اصولگرایان نباشد مصیبت داریم/ آمریکا دیگر بدنبال آوردن شاه نیست

قم - خبرگزاری مهر: مشاور عالی مقام معظم رهبری با بیان اینکه اگر در انتخابات آینده، ریاست جمهوری به دست اصولگرایان نیافتد مصیبت خواهیم داشت، گفت: در صورت وحدت و اتحاد، اصولگرایان پیروز انتخابات هستند.

ادامه مطلب ...

طرد زحمت‌کشیده‌های انقلاب اشتباه است/ تاکید امام بر وحدت حداکثری

fazelعضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با انتقاد از کسانی که می‌گویند من فقط اهل معنا هستم و اسلام را متوجه می‌شوم،گفت: این درست نیست عالمانی که برای انقلاب زحمت کشیده‌اند را طرد ‌کنند.

ادامه مطلب ...

شب جشن رسانه های بیگانه/ افزایش قیمت ارز حاصل بی تدبیری مسئولان است

motakiقم - خبرگزاری مهر: وزیر سابق امور خارجه با اشاره به مکاتبات علنی سران قوا گفت: این مکاتبات باعث شد تا رهبر معظم انقلاب بفرمایند که هرکس به دنبال ایجاد اختلاف در جامعه باشد به کشور خیانت کرده است.

ادامه مطلب ...

از روایت واکنش امام در پاسخ به درخواست رئیس ساواک تا توصیه به ائتلاف اصولگرایان

moghtadaeeخبرگزاری فارس: عضو مجلس خبرگان رهبری اصولگرایان را به ائتلاف دعوت کرد و گفت: برای پیروزی بر رقیب راهی جز ائتلاف نیست.
خبرگزاری فارس: از روایت واکنش امام در پاسخ به درخواست رئیس ساواک تا توصیه به ائتلاف اصولگرایان

 

ادامه مطلب ...

با اسم امام زمان(عج) به دنبال حذف ولایت هستند

d.ahmadinejad

خبرگزاری فارس: دبیر سابق کمیته پدافند غیر عامل کشور با اشاره به فعالیت جریان انحرافی گفت: با اسم امام زمان(عج) می‌خواهند ولایت‌زدایی کنند، خوارج نیز چنین بودند و می‌گفتند ما از قرآن حکم را استخراج می‌کنیم و نیازی به امام نداریم.

ادامه مطلب ...

آیت الله غروی: انتخابات آزمونی بزرگ برای ملت ایران است

gharavi

خبرگزاری فارس: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این‌که انتخابات آزمونی بزرگ برای ملت ایران به شمار می‌رود، افزود: مردم باید با آگاهی و بصیرت این امتحان بزرگ را پشت سر گذاشته و در راه حفظ انقلاب گام بردارند.

ادامه مطلب ...