با اسم امام زمان(عج) به دنبال حذف ولایت هستند

d.ahmadinejad

خبرگزاری فارس: دبیر سابق کمیته پدافند غیر عامل کشور با اشاره به فعالیت جریان انحرافی گفت: با اسم امام زمان(عج) می‌خواهند ولایت‌زدایی کنند، خوارج نیز چنین بودند و می‌گفتند ما از قرآن حکم را استخراج می‌کنیم و نیازی به امام نداریم.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، داود احمدی‌نژاد جمعه شب در مراسم گرامیداشت دهه فجر که به همت مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم در مسجد زین‌العابدین(ع) قم برگزار شده بود به اصرار حضار به خواندن لیستی که همراه داشت پرداخت و البته تنها حروف نخست نام و نام خانوادگی افراد را منتشر کرد.

وی گفت: «ک ـ ر»، «الف ـ ن» و «الف ـ ق» افرادی هستند که با فرانسه در ارتباط هستند و از طرف جریان انحرافی برای تشییع جنازه خواننده‌ای به نام «مرضیه» در پاریس حاضر شدند.

«ف ـ ک» و «م ـ ع» اسامی دیگری بودند که احمدی‌نژاد از آن‌ها نام برد و افزود: این‌ها کسانی هستند که در لژ بهائیت و در پلیس انگلیس هستند و در سال سه بار به این کشور می‌روند و دائماً جلسه دارند.

وی اسامی دیگری را با عناوین «فرحناز» و «علی‌اکبر» نام برد و خاطرنشان کرد: این‌ها کسانی هستند که اهل فومن و رامسر بوده و دائماً با پایگاه اشرف منافقان رابطه دارند.

احمدی‌نژاد در ادامه افزود: جابه‌جایی این شخص به خواسته ولایت نبود بلکه می‌خواستند جایگاهی قانونی برای او ایجاد کنند که به راحتی بتواند به خارج از کشور مسافرت کند و اعتبار لازم در اختیارش باشد.

وی افزود: این‌ها به دنبال فتنه‌ای بزرگ‌تر از سال 88 هستند و اگر موفق شوند قصد عملیاتی کردن طرح خود را دارند؛ عامل اساسی در موفق نشدن آن‌ها این است که ملت ایران چشم خود را تنها به ولایت بدوزند و گوش به فرمان او باشند، در فتنه‌های گذشته نیز ملت ایران با همین شیوه موجب عدم موفقیت دشمنان شدند.

* قانون خط قرمز همه ماست

احمدی‌نژاد بیان داشت: کسانی که تاکنون پیروز نشده‌اند شیوه‌های قوی‌تری را به کار می‌گیرند تا به موفقیت برسند زیرا در آینده جایی در میان ملت ندارند؛ امروز قوه قضائیه می‌خواهد برخی را دستگیر کند اما می‌گویند فلان شخص خط قرمز ماست در حالی که خط قرمز همگان باید قانون باشد.

دبیر سابق کمیته پدافند غیر عامل کشور با بیان اینکه اگر قرار باشد هر شخصی خط قرمز باشد مملکت دچار هرج و مرج می‌شود، گفت: رهبری در جایگاه قانونی یعنی اصل 110 قانون اساسی قرار دارند و هر آنچه ایشان می‌گویند باید عمل شود زیرا ولی فقیه جز کلام خدا سخنی نمی‌گوید.

* فاصله طبقاتی امروز با عدالت فاصله‌ها دارد

احمدی‌نژاد با بیان اینکه برخی با اتومبیل‌های یک میلیاردی در خیابان‌های تهران عبور و مرور می‌کنند و بعضی افراد نیز با کیسه‌ای بر دوش روزی خود را در سطل‌های زباله می‌جویند گفت: این چه عدالتی است که این نوع فاصله طبقاتی در جامعه وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: امروز بسیاری از جوانان ایران قادر به تشکیل خانواده و ازدواج نیستند اما به حول و قوه الهی و عزم ملت ایران جریان انحرافی نیز به زباله‌دان تاریخ می‌پیوندند زیرا تبعیت از رهبری موفقیت و سعادت را به ارمغان می‌آورد.