آیت الله طاهری خرم آبادی: 22بهمن پيام اميد آفرين ملت ايران به مستضعفان عالم است

21-11-92 4خبرگزاري آريا-عضو خبرگان رهبري با بيان اينکه ملت ايران در روز 22 بهمن بر حفظ و تداوم ارزش هاي انقلاب تاکيد خواهند کرد، گفت: اين حضور باشکوه پيام اميد آفريني براي کشورهاي مختلف و مستضعفان عالم دارد.

ادامه مطلب ...

آیت‌الله مقتدایی: نگرانی شدید آیت‌الله مکارم شیرازی از چاپ برخی مقالات/ دولت در مسیر خط رهبری باشد

20-11-92 2قائم مقام جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آیت‌الله مکارم شیرازی از مقالات و مصاحبه صوری یک نشریه با امام حسن(ع) و حضرت اباالفضل(ع) خیلی نگران است.

ادامه مطلب ...

سردار دهقان: صادر‌کننده بزرگ تسلیحات های‌تک هستیم

19-11-92 8وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: امروز به بسیاری کشورها صادرات تسلیحاتی صورت می‌گیرد که جزو بالاترین سطوح تکنولوژیکی محسوب می‌شوند و ما هیچ نیازی به خارج از کشور نداریم.

ادامه مطلب ...

مهندس حبیبی: انقلاب با وحدت مردم و هدایت امام(ره) به پیروزی رسید

18-11-92-12خبرگزاری تسنیم: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در قم گفت: توحید کلمه و رهبری از رمز‌های پیروزی انقلاب اسلامی بود و باید در آینده نیز از این مولفه ها مراقبت شود تا نظام باقی بماند.

ادامه مطلب ...

دکتر رحمانی فضلی: غربي‌ها در پشت میز مذاکره هیچ حرفی برای گفتن ندارند/دولت در تبعیت از رهبری مصمم است

17-11-92 5وزیر کشور گفت: غربي‌ها در پشت میز مذاکره هیچ حرفی برای گفتن ندارند. می گویند نگران بمب اتمی ما هستند كه نكند روزي عليه بشريت استفاده كنيم. این در حالی است که ظلم دنیا را فراگرفته است و نه آزادی لیبرالی و نه عدالت سوسیالیستی نتوانسته دنیا را نجات دهد.

ادامه مطلب ...

آیت الله بهاء الدینی: رمز پیروزی ما اقتدا به مقام معظم رهبری است

16-11-92-3خبرگزاری رسا ـ نماینده ولی فقیه در پاکستان با بیان این‌که رمز پیروزی ما اقتدا به مقام معظم رهبری است،‌ گفت: یکی از سیاسیون نجف می‌گفت «هر زمانی که شما در ایران به قدرت می‌رسید ما نیز اینجا قدرت‌مند می‌شویم».

ادامه مطلب ...

حجت الاسلام صالحی منش: اتكا به مردم اولين ركن ركين انقلاب است/ مشكلات قم را با همدلي مردم حل مي‌كنيم

15-11-92 4قم - خبرگزاري مهر: استاندار قم در تحليلي از عوامل پيروزي و تداوم انقلاب اسلامي، اتكا به مردم را اولين ركن ركين انقلاب اسلامي دانست و تاكيد كرد: امام(ره) با اتكا به مردم، انقلاب اسلامي را پيروز كردند و بعد از پيروزي انقلاب با تمام قوا با كمك مردم توانستند حكومت اسلامي را ايجاد كنند.

ادامه مطلب ...

آيت‌الله غروي: خط كشي‌هاي غليظ سياسي نداشته باشيم

14-11-92 2عضو شوراي عالي حوزه‌هاي علميه و جامعه مدرسين، گفت: بايد پاسدار تشيع باشيم و وحدت خودمان را حفظ كنيم. نبايد خط كشي‌هاي غليظ بكشيم كه مثلا ما اين جريان را محكوم كنيم و افراد ديگر فلان جريان را همه بايد در كنار اختلاف سليقه‌هايي كه داريم همديگر را بپذيريم و وحدت داشته باشيم.

ادامه مطلب ...

دکتر منصور حقیقت پور: فعالیت غیرقانونی عده ای در داخل کشور نگران کننده است/ خوشحالی سید حسن نصرالله از توافق هسته‌ای ایران

13-11-92 5قم - خبرگزاری مهر: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت برخی افراد که در داخل کشور منطق خشونت را ایجاد می‌کنند و با اجازه خود اقدام‌های ناشایستی در برخی نقاط کشور انجام می‌دهند بسیار نگران کننده است و ما باید این جریانها را مهار کنیم.

ادامه مطلب ...

آیت الله فاضل لنکرانی: امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی را متعلق به همه مردم می دانست/ مسلمانان نباید تحت ولایت کفار باشند

12-11-92-7رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: یکی از آفت های بزرگی که انقلاب اسلامی را تحت تاثیر خود قرار داده این است که گروهی خاص فقط خودشان را انقلابی می دانند و این خلاف گفته امام خمینی(ره) است زیرا امام (ره) انقلاب را حق همه مردم می دانست.

ادامه مطلب ...