مهندس باهنر: رایحه خوش مردمسالاری دینی با انقلاب اسلامی وزیدن گرفت

http://mhpir.ir/images/phocagallery/daheh_fajr/fajre_93/10/thumbs/phoca_thumb_l_21-11-93%2010.jpgقم - ایرنا - نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و هدایت های امام راحل، رایحه خوش مردمسالاری دینی در جهان وزیدن گرفت.

ادامه مطلب ...

حجت الاسلام علوی: دولت دنبال به حاشیه راندن گروه‌های سیاسی نیست

http://mhpir.ir/images/phocagallery/daheh_fajr/fajre_93/09/thumbs/phoca_thumb_l_20-11-93%2016.jpgقم - وزیر اطلاعات گفت: این دولت دنبال به حاشیه راندن هیچ گروه سیاسی نیست بلکه به دنبال این است که همه زیر پرچم رفیع مقام معظم رهبری جمع شوند و در راستای اهداف انقلاب اسلامی حرکت کنند.

ادامه مطلب ...

آیت الله طاهری خرم آبادی: استکبار با تمام ترفندهای خود در پی جلوگیری از اهداف انقلاب است

http://mhpir.ir/images/phocagallery/daheh_fajr/fajre_93/08/thumbs/phoca_thumb_l_19-11-93%203.jpgقم – ایرنا – عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: استکبار می داند که جمهوری اسلامی با فکر و عقیده راه اهل بیت و تشیع و با ولایت فقیه دنبال نجات همگان است و از این رو می خواهد با تمام ترفندهای خود از شیوع اهداف انقلاب اسلامی جلوگیری کند.

ادامه مطلب ...

حجت الاسلام معزی: مردم سالاری دینی در نظام اسلامی مورد توجه دنیای امروز است

http://mhpir.ir/images/phocagallery/daheh_fajr/fajre_93/07/thumbs/phoca_thumb_l_18-11-93-9.jpgقم - نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر نظریه مردم سالاری دینی که نظام جمهوری اسلامی بر پایه آن استوار است را به عنوان یکی از نظریه‌های سیاسی قابل توجه در دنیای امروز برشمرد.

ادامه مطلب ...

مهندس محتاج: اتحاد جامعه را با بگومگوهای سیاسی آسیب نزنیم

http://mhpir.ir/images/phocagallery/daheh_fajr/fajre_93/06/thumbs/phoca_thumb_l_17-11-93%209.jpgقم - رئیس بنیاد تعاون ارتش گفت: مبادا با بگومگوهای بی‌فایده، اتحاد و وحدت جامعه را آسیب بزنیم و خدشه‌دار کنیم.

ادامه مطلب ...

دکتر جلالی: روحانیت نمی‌گذارد گفتمان انقلاب و رهبری مهجور شود

http://mhpir.ir/images/phocagallery/daheh_fajr/fajre_93/05/thumbs/phoca_thumb_l_16-11-93%206.jpgرئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به نقش روحانیت در جامعه اسلامی گفت: روحانیت باید در عرصه وارد شده و اجازه ندهند گفتمان امام و رهبری و انقلاب مهجور شود.

ادامه مطلب ...

حجت الاسلام جمشیدی: انقلاب هرگز از حوزه جداشدنی نیست

14-11-93 2عضو جامعه مدرسین و مدیر حوزه‌های علمیه خواهران معتقد است که انقلاب اسلامی مولود روحانیت و حوزه‌های علمیه است و هرگز از حوزه‌های علمیه جداشدنی نیست.

ادامه مطلب ...

دکتر ربیعی: وزیر خارجه آمریکا به قدم زدن با ظریف افتخار می‌کند


http://mhpir.ir/images/phocagallery/daheh_fajr/fajre_93/04/thumbs/phoca_thumb_l_15-11-93%209.jpgوزیر کار گفت: وزیر خارجه آمریکا به قدم زدن با وزیر خارجه ایران افتخار می‌کند. یک انقلابی باید تلاش کند در حرف و عمل کارآمدی نظام را نشان دهد. با وجود فشار و تحریم، کشورهای اسلامی عمق استراتژیک ایران اسلامی هستند.

ادامه مطلب ...

استاندار قم: پیروزی انقلاب ثمره رهبری امام (ره) و پشتیبانی مردم بود

13-11-93 3استاندار قم گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به همت تلاش‌های امام خمینی (ره) و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی تحقق پیدا کرد.

ادامه مطلب ...

آیت الله اعرافی: عده‌ای ولایتی‌تر از امام و رهبری می‌شوند/تشریح ابعاد بین‌المللی انقلاب

12-11-93 3امام جمعه جدید قم گفت: عده‌ای ولایتی‌تر از امام و رهبری می‌شوند و بعد پشتیبانی‌های آنها سر از انگلیس در می‌آورد.

ادامه مطلب ...