حجت الاسلام معزی: انقلاب اسلامی ایران غربی‌ها را با مکتب اسلام آشنا کرد

19-11-94 8قم - نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به گسترش مراکز اسلامی در کشورهای اروپایی، گفت: انقلاب اسلامی ایران غربی‌ها را با مکتب اسلام آشنا کرد.گزارش تصویری مراسم

ادامه مطلب ...

آیت الله غروی: مدعیان خط امام(ره) نباید تهمت بزنند

18-11-94 3دبیر دوم شورای عالی حوزه‌های علمیه از تنوع تفکرات مختلف در انتخابات یاد کرد و گفت: شرکت در انتخابات درست است اما اگر مدعی خط امام هستیم غیبت و تهمت درست نیست و رهبر انقلاب از این حرکت‌های تند ناراحت می‌شوند.گزارش تصویری مراسم

ادامه مطلب ...

آیت الله مسعودی خمینی: شرکت همه سلیقه ها در انتخابات لازم و واجب است

17-11-94 6قم - ایرنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: انتخابات یکی از مظاهر بزرگ وحدت ملی است و حضور همه اقشار و سلیقه ها در این صحنه مهم و حساس، لازم و واجب است.


گزارش تصویری مراسم

ادامه مطلب ...

آیت الله هادوی تهرانی: تهمت‌های انتخاباتی موجب آسیب دیدن کشور می‌شود

16-11-94 3مهر نوشت؛ عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) تصریح کرد: تهمت‌هایی که کاندیداها و گروه‌های مختلف در راستای برگزاری انتخابات به همدیگر می‌زنند موجب آسیب دیدن جامعه و انقلاب می‌شود.گزارش تصویری مراسم

ادامه مطلب ...

دادستان کل کشور: مبارزه با فقر و فساد سرلوحه کار مسئولان باشد

15-11-94 6دادستان کل کشور گفت: رسالت مسئولان در تداوم راه انقلاب بسیار سنگین است و مبارزه با فقر، فساد و تبعیض باید سرلوحه کار مسئولان باشد.


گزارش تصویری مراسم

ادامه مطلب ...

حجت الاسلام اسکندری: اتحاد و تبعیت از ولایت راه ناکام گذاشتن دشمنان است

14-12-95 3.5خبرگزاری رسا ـ حجت‌الاسلام اسکندری بر ضرورت وحدت و همدلی در کشور تأکید کرد و گفت: اتحاد و برادری به همراه تبعیت از ولایت فقیه دنیای استکبار را ناکام خواهد کرد.

گزارش تصویری مراسم

ادامه مطلب ...

دکتر علاءالدین بروجردی: توان هسته‌ای ایران نابودشدنی نیست

13-11-94 5قم - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز ما بر دانش هسته‌ای تسلط کامل داریم و دشمنان دیگر توانایی جلوگیری از پیشرفت‌های هسته‌ای ایران را ندارند.

ادامه مطلب ...

آیت الله حسینی خراسانی: دشمن، ملت ایران را رها نمی‌کند / تلاش برخی برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات

12-11-94 4عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه دشمن از ایران اسلامی سیلی خورده به همین علت همانند مار زخمی عصبانی است، گفت: دشمن، ملت ایران و توطئه‌های خود را رها نمی‌کند و با استفاده از روش‌های مختلف نفوذ به دنبال تضعیف نظام است.

دکتر مهاجرنیا: برخی احزاب سرمایه‌های دینی و ملی را به حراج گذاشته‌اند

11-11-94 6استاد برجسته حوزه به وضعیت سیاسی موجود در کشور اشاره کرد و گفت: حرکت برخی از افراد نشان می‌دهد که برخی از احزاب سرمایه‌های انسانی، دینی و ملی را به حراج گذشته‌اند.

گزارش تصویری مراسم

ادامه مطلب ...