رئیس سازمان مدیریت قم:50 هزارمیلیارد تومان بودجه دولت صرف یارانه ها می شود

26-8-94 9قم - ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم گفت:اگر در خوشبینانه ترین حالت مبلغ 180 هزار میلیارد تومان از بودجه مصوب دولت تحقق پیدا کند، 50 هزار میلیارد آن یارانه است

ادامه مطلب ...

آیت الله نظری شاهرودی: اقتصاد وابسته به نفت باثبات نیست/مدیریت اقتصادی دولت عالی است

26-8-94 3قم - ایرنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اقتصاد ایران به دلیل این که وابسته به نفت است، دارای ثبات و پایدار نیست و با هر نوع تغییر در قیمت نفت و یا تحریم، لرزان خواهد شد.

ادامه مطلب ...

سردار مرتضی قربانی: نباید در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن کوتاهی کنیم

1-7-94-5قم - فرمانده لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس، با بیان اینکه امروز تهاجم فرهنگی دشمن به اوج خود رسیده است، گفت: هر کس در این عرصه کوتاه بیاید در روز قیامت باید پاسخگو باشد.

ادامه مطلب ...

دکتر بنیانیان: مشکلات عرصه فرهنگ با دعواهای سیاسی و اتهام زنی به یکدیگر حل نمی شود

25-10-93 7خبرگزاری رسا ـ بنیانیان عدم درک علمی فرهنگ از سوی نخبگان جامعه را مشکل اصلی فرهنگ کشور دانست و گفت: با دعوای سیاسی و اتهام زدن به یکدیگر که نمی‌توان مشکلی را حل کرد.

ادامه مطلب ...

آیت الله اراکی: دشمنی و زیاده خواهی آمریکا حد و مرزی ندارد

27-8-93 7حضرت آیت الله اراکی(حفظه الله) شب گذشته در نشست ماهانه مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم فرمودند: در برخی از روایات در منابع دینی ما بیان شده است که در آینده قومی از تبار سلمان خواهند آمد که از تبلیغات و فضاسازی های منفی و جنگ روانی ها هراسی به دل راه نخواهند داد و در آیات قرآن کریم تاکید شده است که عمده ترین مشکل جامعه اسلامی، بازگشت و پیمان شکنی با خدا و پیامبر(صلی الله علیه وآله) است.


ادامه مطلب ...

حامیان دیروز صدام، مذاکره‌کنندگان امروز هسته‌ای

DSCN7860تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: کشورهایی که حامیان دیروز صدام بودند، امروز در قالب 1+5 به دنبال مذاکره با ایران در موضوع هسته‌ای هستند.

ادامه مطلب ...

ولایتی در قم: دولت اخلاق‌مدار و با ثبات تشکیل می‌دهم

http://www.mhpir.ir/images/phocagallery/Political_Activists/velayati__5-2-92/5-2-92%204.jpgکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولتی تشکیل خواهم داد که بر پایه اخلاق‌مداری و ثبات در تصمیم‌گیری‌ها عمل کند.

ادامه مطلب ...

فعالیت حزبی برای کسب قدرت نوعی شرک است/ مراقب نفوذی‌ها باشید + عکس

2-4-90 4به گزارش خبرنگار مهر‏، اسدالله بادامچیان شامگاه پنجشنبه در اولین کنگره مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم، اظهار داشت: متاسفانه بعضی افراد معتقدند که کار حزبی و تشکیلاتی برای کسب قدرت است‏، در حالی که این تفکر نوعی شرکت است.

ادامه مطلب ...

سخنرانی دکتر علی لاریجانی در نشست فعالان سیاسی مجمع پیروان امام و رهبری استان قم؛ 12 شهریور 1389

21-11-89 5سخنرانی دکتر علی لاریجانی در نشست فعالان سیاسی مجمع پیروان امام و رهبری استان قم

بسم الله الرحمن الرحيم

خدمت مديران عزيز استان قم و نيروهاي فعال در عرصه ي سياسي استان و محضر علماي اعلام حاضر در جلسه، عرض سلام و ادب و احترام دارم.

ادامه مطلب ...

سخرانی دکتر محمد جهرمی در نشست فعالان سیاسی؛ 16 بهمن 1385

سخرانی دکتر محمد جهرمی در نشست فعالان سیاسی مجمع هماهنگی پیروان امام ورهبری استان قم

jahromiبسم الله الرحمن الرحیم

خداوند مهربان را شاکریم که در این ایّام دهه مبارک فجر و دهه دوم ماه محرّم و در هفتم شهادت حضرت امام حسین (علیه الصلاة و السلام) در این ایّام توفیق پیدا کردیم خدمت دوستان و برادران و سروران بزرگوار در قم برسیم.

ادامه مطلب ...

صفحه 1 از 2