قم بمناسبت سی وششمین سالگرد قیام خونین 19دی قم

http://mhpir.ir/images/picture/mozuee/19dey2.jpgنقش قم و مردم بصیر و زمان‌شناس آن در تحولات تاریخ معاصر ایران اسلامی، نقشی بی‌بدیل و تعیین‌کننده است. نگاهی به تاریخ پرافتخار قم مؤید این نکته است که مردم قم پیوسته پیشتاز و پیش‌قراول عرصه دفاع از حریم دین و مقدسات و اولیای آن بوده‌اند.

ادامه مطلب ...

پیام تقدیر و تشکر از ریاست محترم جمهور

 
http://mhpir.ir/images/picture/mozuee/tadbiromid.pngقم از دیرباز یکی از مهم‌ترین مراکز نشر علوم اسلامی و معارف دینی به سرتاسر جهان اسلام بوده است. عشق و علاقه بی‌مثال مردم قم به اهل‌بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و اعتماد و توجه ویژه آن بزرگواران به قم و قمیون، این شهر را به آن حد مفتخر ساخت که در کلام ائمه معصومین (علیهم السلام) به عنوان عش آل محمد (صلی الله علیه و آله) نام گرفت.

ادامه مطلب ...

بیانیه به مناسبت درگذشت مرحوم عسگر اولادی

asgaroladiبسم الله الرحمن الرحیم
رحلت مجاهد خستگی ناپذیر و یار دیرین امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مرحوم حاج حبیب الله عسکر اولادی موجب تأسف و تأثر شدید گردید.

ادامه مطلب ...

به مناسبت آغاز به کار دولت تدبیر و امید

tadbiromidبا پایان یافتن رأی اعتماد نمایندگان ملت شریف ایران به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم ، حماسه سیاسی مدنظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تکمیل شد .

ادامه مطلب ...

در خصوص راهپیمایی روز قدس

qodsروز قدس یادآور خروش جاودان خمینی کبیر (قدس سره الشریف) در محو غده سرطانی رژیم صهیونیستی است. روزی که ملت‌های آزاده در سرتاسر دنیا بانگ رهایی فلسطین مظلوم از چنگال کثیف رژیم جعلی اسرائیل را سر می‌دهند. روزی که بار دیگر امید آزادی قبله‌گاه نخستین و بازگشت آن به آغوش اسلام در قلب و جان مسلمین زنده می‌شود و همگی یک صدا فریاد مرگ بر اسرائیل را بر می‌آورند.

ادامه مطلب ...

در خصوص یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

http://mhpir.ir/images/phocagallery/Political_Activists/velayati__5-2-92/5-2-92%202.jpgانتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، بار دیگر به نقطه عطفی برای تاریخ انقلاب اسلامی ایران مبدل شده است؛ چرا که از یک سو با آشکار شدن ابعاد جدید عداوت دشمنان ایران اسلامی، برگزاری باشکوه این انتخابات می‌تواند پیام‌های واضح و کوبنده‌ای برای جبهه استکبار داشته باشد و از سوی دیگر با گذشت بیش از سه دهه از شکل‌گیری نظام اسلامی، لزوم اثبات کارآمدی دین در عرصه اداره جامعه ضرورت جدی‌تر و ملموس‌تری را به خود گرفته است.

ادامه مطلب ...

بیانیه به مناسبت درگذشت مرحوم علی نیکان قمی

nikaneqomi2خبر درگذشت غم انگیز فاضل ارجمند مرحوم حاج شیخ علی نیکان قمی، موجب تأسف و تأثر فراوان گردید.

ادامه مطلب ...