بیانیه به مناسبت فرا رسیدن یوم ا... 22 بهمن

22-bahman2سی و چهارمین سالگرد طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی بر ملت سرافراز ایران و همه ملت های آزاده جهان تبریک و تهنیت باد. انقلابی که نویدبخش رجعتی مبارک به ارزشهای الهی و اسلامی بود. انقلابی که متکی بر قدرت ایمان ملتی شجاع و مصمم بود. انقلابی که هیبت و هیمنه پوشالی همه قدرت های مستکبر دنیا را به سخره گرفت. انقلابی که محدود به هیچ حد و مرز نژادی و جغرافیایی نماند و وجدان آگاه و بیدار همه مستضعفان و آزادگان را در جای جای عالم مخاطب پیام بلند خویش ساخت.

ادامه مطلب ...

بمناسبت سی و هفتمین سالگرد قیام خونین 19دی قم

http://mhpir.ir/images/picture/mozuee/19dey2.jpgقم مبدأ شکل گیری و آشیانه اصلی انقلاب شکوهمند اسلامی است. نقش مردم قم در رویش، رشد و به ثمر نشستن شجره طیبه انقلاب اسلامی، نقشی بی بدیل و غیر قابل انکار است.

ادامه مطلب ...

بمناسبت سالروز حماسه 9 دی

9deyنهم دی‌ماه یکی از برگ‌های زرین و درخشان کتاب قطور بصیرت، غیرت و ولایت‌مداری ملت مسلمان ایران است.

ادامه مطلب ...

بیانیه قم بمناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس

qodsروز قدس امسال در حالی از راه می رسد که رژیم جعلی و خون آشام صهیونیستی، برگ دیگری از جنایات خود را بی شرمانه در برابر چشمان بهت زده جهانیان، به نمایش گذاشته است. حمله موشکی بی امان به نوار غزه و به خاک و خون کشیدن مردان و زنان روزه دار و کودکان معصوم و بی دفاع، بار دیگر پرده از چهره زشت این رژیم منحوس کنار زد و حقانیت کلام خمینی کبیر مبنی بر غده سرطانی بودن اسرائیل را به اثبات رساند.

ادامه مطلب ...