بیانیه مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم بمناسبت فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن1397

بیانیه مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم بمناسبت فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن
بسم الله الرحمن الرحیم
چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بر ملت رشید ایران و ملت‌های آزاده دنیا مبارک باد؛ انقلابی که استقلال از همه قدرت‌های مستکبر دنیا را شعار و آرمان اصلی خود قرار داد و در این مسیر پرافتخار، همه سختی‌ها و مشکلات از تهدید نظامی و جنگ همه‌جانبه تا تحریم اقتصادی و فشار روزافزون را به جان خرید و اینک به الگوی بزرگی از عزت و مقاومت و اقتدار برای همه ملت‌های آزادی‌خواه جهان تبدیل شده است.
بی‌تردید؛ طی این مسیر پر فراز و نشیب چهل ساله، جز با اتکال به ذات ربوبی و تبعیت از هدایت‌های عالمانه رهبران الهی و وحدت و همدلی توده‌های مردم ممکن نبود. بدیهی است ادامه این مسیر نیز مشروط به حفظ و حراست از دو عامل مهم ولایت‌مداری و وحدت ملی شده است. توصیه اخیر رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر حفظ وحدت ملی در راهپیمایی 22 بهمن و پرهیز از ایجاد تنش و اختلاف و توهین به شخصیت‌ها در این همایش بزرگ، آزمونی از میزان پای‌بندی گروه‌ها و جریان‌های مختلف به دو عنصر ارزشمند یاد شده است.
مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم ضمن تبریک این جشن ملی، از آحاد ملت دعوت می‌کند تا با حضور مسئولانه در راهپیمایی 22 بهمن، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، امام راحل و شهیدان گلگون کفن و پاسخ کوبنده به هذیان‌گویی‌ها و بدعهدی¬های      رئیس جمهور آمریکا و دیگر سران دنیای استکبار، نمایشی باشکوه از وحدت و ولایت‌مداری خویش را پیش چشم جهانیان به نمایش بگذارند.
مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم
21 بهمن 1397